KONST / Litografier / Färglitografi 16306007
nr 1630 6007
Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -55, hamnmotiv. Färglitografi, bildmått: 35x25 cm, yttermått inklusive ram: 55x46 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
100 kr (per 16:19:44)
Uppdatera
Visning
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7
Auktionen
avslutas:
måndag 1 juli kl 18:55:51
- Mitt bud
19/6 17:01:06
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor